קידום אתרים

קידום אתרים

קידום אתרים הנו תהליך מורכב הדורש ידע וניסיון רב, קידום אתרים מוצלח מתאפשר תוך קיום שלבי עבודה נכונים, התמדה ותכנון דינמי של תהליכי העבודה בהתאם לתוצאות החיפוש. תחום קידום האתרים מתחלק בעצם לשני תחומים, קידום אתרים אורגני וקידום אתרים ממומן.

המטרה בביצוע התהליכים הוא דומה, יצירת תעבורת גולשים וחשיפת בית העסק ללקוחות פוטנציאלים נוספים, השוני מתבטא בתהליך העבודה, בהגדרת תקציבי הפרסום וזמן קבלת התוצאות הרצויות. לא ניתן להשוות בין שני סוגי הקידום, הם שונים במהותם ואין האחר טוב יותר ממשנהו. קידום אורגני מאפשר תוצאות לאורך זמן ובראייה ארוכת טווח הוא נכון לביצוע ומניב תוצאות טובות. קידום ממומן הנו שונה לגמרי, כל כניסה לאתר הינה בעלות, החשיפה נעשית באמצעות מודעות פרסום, מילות המפתח המוזנות הנם בעלות משתנה בהתאם לתחרות ופופולריות המילה, סוג של מכירת פומבית ובהגדרת תקציב קבוע מראש. התוצאות הן מידיות ובזמן קצר ניתן לראות גידול בתנועת האתר ובהתאם גם גידול בהכנסות בית העסק כתוצאה מכך.

שני סוגי הקידום דורשים תכנון והבנת צרכיו של בית העסק.

קידום אתרים אורגני

אתר אינטרנט הוא בעצם שגריר של העסק שלך ברשת, לכן החשיבה לגביו גם צריכה להיות עיסקית, האתר צריך להיות מזמין ואיכותי והכי חשוב חשוף עד כמה שאפשר לגולשים, קידום אורגני של האתר מגדיל את חשיפת האתר דרך תוצאות החיפוש. קידום האתר הינו חשוב מאוד שהרי הבסיס לעסק מצליח הוא לקוחות, והדרך להביא לקוחות אל העסק היא שיווק העסק וקידום אתר האינטרנט בגוגל הינו אפיק שיווק חשוב מאוד.

עולם האינטרנט הפך את תחום השיווק לנגיש, וגם עסקים קטנים שבעבר היו מוגבלים ביכולת הפרסום שלהם יכולים כיום לבצע בקלות יחסית שיווק באינטרנט. מנועי החיפוש המודרניים בודקים מאות נתונים שונים על כל אתר ואתר כדי להחליט את מי להציג ראשון ואת מי לדחוק אל דפים אליהם אף גולש לא יגיע.

פרטים נוספים..... 

קידום אתרים ממומן

קידום אתרים ממומן הינו חלק ממהלך שיווקי המאפשר פרסום מודעות בגוגל לצד התוצאות האורגניות או ברשת החברתית כגון פייסבוק או אינסטגרם בחלקי הדף השונים וזאת תוך פילוח יעד הפרסום בצורה אפקטיבית על מנת למקסם את איכות הפרסום וקבלת לידים או מכירת מוצרים.

קידום ממומן מתאים לבעלי אתרים אשר מעוניינים לחסוך את הזמן הרב שלוקח לקידום אורגני ולהופיע בדפים הראשונים של מנועי החיפוש במהירות לפחות עד שהקידום האורגני יניב תוצאות, שימוש בקמפיין פרסומי בקידום הממומן מניב תוצאות מיידיות  וחושף את בית העסק בתחומו לקהל היעד ומשפר את התזרים העסקי. קידום ממומן מתאים לאתרים שבתחום עיסוק שלהם ישנה תחרות גבוהה מאד או שהאתר עדיין לא מופיע בתוצאות הגבוהות.

פרטים נוספים..... 

בניה וקידום אתרים בגוגל

בניית אתרים ושירותי קידום אתרים מקצועי עם תוצאות מוכחות. מגוון חבילות לבניית אתרים וביצוע קידום אתרים בהתאם לאופי בית העסק בשילוב תוכנית מוגדרת מראש המותאמת לבית העסק .

פרטי התקשרות

ביאליק 117, רמת גן
טלפון: 077-4000405, סלולרי: 0506311565