אודות


טרה נט שרותי אינטרנט הינה חברת בנייה וקידום אתרים בעלת מוניטין רב בזכות מתן פתרונות ושרותים מגוונים לעסקים בעלי יחס עלות\תועלת גבוה במיוחד תוך שאיפה להקטנת עלויות החל מפיתוח אתרי אינטרנט לפי איפיון ודרישת העסק ועד להקמת תשתיות מחשב מורכבות ומוכנות לעבודה. בין השירותים המוצעים, ניתן למצוא שירותי יעוץ ואפיון אתרי אינטרנט, שירותי מיקור חוץ (Outsourcing), פתרונות כוללים למסחר אלקטרוני, הקמת מערכות מידע, הקמת אתרי אינטרנט ושירותי אירוח אתרים (Hosting), קידום אתרים מקצועי וברמה הגבוהה ביותר.

עובדי החברה עוברים הכשרות והשתלמויות מקצועיות באופן תדיר, על מנת להבטיח ללקוח איכות שירות ומקצועית טכנולוגית גבוהה.

מודעות נושא האינטרנט צברה בשנים האחרות תאוצה גבוהה, וכיום כל בית עסק שמכבד את עצמו חייב שיהיה בבעלותו גם אתר אינטרנט המכיל תכנים אודות בית העסק והשירותים השונים הניתנים בו וגם בעל מקצוע המבצע קידום אתרים בצורה שוטפת על מנת לשפר את מיקומו של אתר האינטרנט בתוצאות החיפוש ובכך לחשוף את בית העסק למקסימום גולשים.

כיום יש ריבוי עצום של אתרים הקשורים באותו עניין הממלאים את הרשת והדרך היחידה להגיע אליהם ללא הקשת כתובת ישירה היא בעצם שימוש במנועי חיפוש ובראשם גוגל.

קידום אתר אינטרנט בצורה נכונה מורכב ממספר שלבים הכרחיים על מנת עד שהאתר יגיע למקומות החיפוש המיוחלים. כדי להגיע אל ראש תוצאות החיפוש של מנועי החיפוש, לא מספיק לבנות אתר מרשים ויפה, קידום אתרים הינו עסק מסובך שדורש תשומת לב יום יומית ומיועד למקצוענים בלבד, הבאת אתר בית העסק לתוצאות חיפוש ראשונות מהווה השפעה ישירה על פעילות בית העסק והלקוחות הפוטנציאלים החשופים אליו  וכן השפעה ישירה על המחזור העסקי של בית העסק.

אנו מספקים שירות קידום אתרים מקצועי המלווה בכתיבת תוכן עינייני על ידי כותבים מיומנים המבינים היטב את דרישות מנועי החיפוש כך שהאתר שלך יהיה תמיד מעניין וימשוך אליו גולשים רבים. מלבד הפקת תוכן מקצועי, תהליך קידום האתרים אצלנו משלב עבודה ברמה גבוהה הכוללת עיצוב ואופטומיזציה של אתר האינטרנט תוך שילוב טכנולגיית אכסון מתקדמת המותאמת במיוחד לקידום אתרים. ההוכחה הטובה ביותר להצלחה היא מיקום תוצאות החיפוש האורגני, כל לקוחותינו מובילים בעמוד הראשון בתוצאות החיפוש הרלוונטיות לתחום עיסוקם.

השרותים הניתנים אצלנו:

  • בניית אתרים ריספונסיבים המתאימים לכל מכשיר סלולרי
  • קידום אתרים אורגני במנועי חיפוש "SEO"
  • קידום ושיווק במדייה החברתית
  • בנייה והקמת דפי נחיתה עבור קמפיינים לפרסום
  • תחזוקה ושדרוג אתרי אינטרנט
  • הקמת חנויות מסחר אלקטרוני מתקדמות
  • הפקת סרטוני תדמית ומיתוג
  • פיתוח מודולים ושרותי תכנות בהתאמה אישית

אתרי האינטרנט שאנו בונים זכאים לשנת אכסון חינם, שרתי האכסון שלנו הינם מהמתקדמים והמהירים בעולם ומבוססים SSD.

כל השרתים מנוטרים ומטופלים 24 שעות ביממה, כל ימות השנה וכך מובטחת זמינות מירבית של 99% מהזמן!
כל חשבונות האחסון כוללים דוחות תנועת גולשים, גיבוי יומי, אבטחת שרת ותיבות דואר אלקטרוני. שירות איחסון אתרים הינו שירות שניתן לקבל בנפרד או כחלק מחבילה הכוללת בניית אתר.
 
נשמח לעמוד לרשותכם בכל עניין ושאלה.
בניה וקידום אתרים בגוגל

בניית אתרים ושירותי קידום אתרים מקצועי עם תוצאות מוכחות. מגוון חבילות לבניית אתרים וביצוע קידום אתרים בהתאם לאופי בית העסק בשילוב תוכנית מוגדרת מראש המותאמת לבית העסק .

פרטי התקשרות

ביאליק 117, רמת גן
טלפון: 077-4000405, סלולרי: 0506311565