בלוג

קידום אתרים והעוסקים בדבר

קידום אתרים והעוסקים בדבר

אופטימיזציה של מנועי החיפוש ובעיקר כמובן גוגל זהו שם המשחק, בשפה המקצועית     .SEO -  Search Engine Optimizationמדובר על בדיקת המבנה של אתר, תקינותו של הקוד, הקטנת משקל האלמנטים העיצוביים הדרך בה מועבר המסר ובדיקות נוספות המסייעות לאתר בהקשר של מנועי החיפוש. קידום אתרים מסייע לאתר "להתחבר" למנועי החיפוש ולגולש. התוצאה של פעילויות הקידום היא מספר גדול של כניסות גולשים לאתר על ידי מה שנקרא: תוצאות אורגניות. עקב כך הדירוג של האתר עולה.

קידום חכם יותר הוא קידום אתרים שלא רק מקפיץ את האתר למקומות הראשונים בגוגל אלא גם דואג להגדיל את מספר הרכישות באתר או הביקורים המשמעותיים יותר, כלומר קידום אתרים חכם משלב גם מחשבה שיווקית: האתר יובלט במקום בו קיים קהל יעד המעוניין בסוג התוכן של האתר.

קידום אתרים נוסף המוכר התחום הוא SEM  להבדיל מ-SEO  מדובר על שיווק של האתר במנועי החיפוש על ידי פרסום  האתר במודעות באתרים. התשלום מתבצע, על פי רוב, על כל לחיצת גולש.

כיצד לבחור חברת קידום אתרים מתאימה לצרכי העסק?

התחום נדרש למקצוענות ולידע רב. התחרות על המקומות הראשונים בגוגל היא גדולה ותפוסה על ידי חברות שכבר שנים מבצעות קידום בגוגל. לכן, על מנת להגיע להישגים משמעותיים יש לבצע פעילות עקבית ולהתמיד בשימוש בכלים המקדמים את האתר.

חברה המציעה עצמה כמקצועית בקידום אתרים תהיה חברה ותיקה בעלת פעילות רחבה. היא תוכל לספק הוכחות של לקוחות מרוצים והרבה. היא תשמח לתת את מספרי הטלפון של חברות בעלות מחזור עסקים רחב תודות לפעולותיה.

חשוב לקיים פגישה עם נציגי החברה על מנת להבין כיצד החברה פועלת. מומלץ להתעניין לגבי הצלחה של עסקים הדומים לעסק שלך על מנת לוודא שיש לה ניסיון בתחום בו אתה עוסק. פגישת תיאום הציפיות מסייעת להבין את שלבי העבודה ואת התוצאות העתידיות. חשוב לתת דגש על יעדים הנחשבים מעשיים וריאליים עבור הקידום של העסק.

מהן נורות האזהרה שבדרך?

קידום אתרים לא מבוסס על הבטחות ואין קסמים בתחום זה. מדובר על עבודה תהליכית וחכמה שרבים טורחים עליה. לכן, הבטחות שווא המדברות על קידום מהיר אינן ריאליות. המחיר הנמוך יכול להעיד גם על עבודה לקויה. שעות עבודה הן שעות עבודה. אם החברה המשווקת עצמה כמקדמת אתרים מציעה מחיר ממש נמוך לעומת המתחרות, ייתכן בהחלט שמדובר על נוכלות או לחילופין חוסר מקצועיות וידע מקצועי בתחום.

חשוב ליצור קשר עם אנשי מקצוע המתמחים בכך, ולא להסתפק בחובבנים שכותבים מאמרים לחיפוש אורגני וטוענים שהם יכולים לקדם את האתר. כתיבה לחוד והתנהלות נכונה במערכת המיחשוב לחוד. יש מי שכותב את המאמרים על פי הנחיה של חברת הקידום ויש מי שמכניס את המאמרים למקומות הרלוונטיים כדי שיעשו את העבודה.


 10325,    22  דצמ  2019 ,   בנייה וקידום אתרים

תגובה למאמר

בניה וקידום אתרים בגוגל

בניית אתרים ושירותי קידום אתרים מקצועי עם תוצאות מוכחות. מגוון חבילות לבניית אתרים וביצוע קידום אתרים בהתאם לאופי בית העסק בשילוב תוכנית מוגדרת מראש המותאמת לבית העסק .

פרטי התקשרות

ביאליק 117, רמת גן
טלפון: 077-4000405, סלולרי: 0506311565