בלוג

כתיבת תוכן שיווקי לאתר בצורה נכונה

כתיבת תוכן שיווקי לאתר בצורה נכונה

כותבי התוכן של האתר שלך הם בעצם סוכני הנדל"ן שלך. הם אלה שישכנעו את הלקוחות, הגולשים, להיכנס לאתר שלך ולרכוש ממך, לעשות שימוש בשירות שלך ולא של המתחרים. לכן, מי שכותב עבורך תוכן שיווקי חייב להיות תותח בתחומו.

עקרונות כתיבת תוכן שיווקי

הגולשים לא מחפשים היסוסים ואין להם זמן לחשוב יותר מדי. גולש נמצא באתר כמה שניות ולא יותר. כמות המידע המוגש לו הוא כל-כך גדול, שמבחינתו, משהו שלא מוצא חן, אינו שווה שנייה נוספת. הוא החלטתי ומעשי כאשר הוא משייט באינטרנט.

משפטים בגובה העיניים, ברורים, קצרים ופשוטים גורמים לגולש להבין מהר וליישם. מילים גבוהות מדי ישלחו קהל רחב אל אתר אחר, שגיאות יגרמו לזלזול. חשוב לעשות שימוש בשפה המיועדת לשני המינים. כלומר, יש לתת את הדעת לכתיבת ה"יוניסקס": ידעתם ש... קשה לך לחשב... (הכתיב חסר הניקוד מסייע במקרה זה).

כתיבת תוכן שיווקי חייב כותרת מצלצלת

הכותרת לא מוכרת. היא גורמת לגולש להיכנס פנימה ולכן היא חשובה. כותרת טובה היא כותרת ששואלת שאלה כגון "אוהבים שקט?", את התשובה ייתן הלקוח בכך שייכנס לאתר (אנו נוטים לענות). כותרת איכותית נוספת היא כותרת המציגה תועלת: תוכן שיווקי מסתמך על: "למה אצלנו יותר שווה". לדוגמה: "המגהץ שלא שורף גם אם שכחתם אותו על החולצה".

כותרת נוספת נוגעת במתן תשובה לבעיה. לדוגמה: "כואב לך? לנו יש פתרון". עוד כותרת מומלצת עושה שימוש בנתונים המוכיחים הצדקת הקנייה: "45% ירידה בתשלום הסלולרי, זה לא צחוק". המספר, במקרה הזה, מסייע לשיווק היות והוא בולט על פני האותיות.

תוכן שיווקי מסתמך על כותרות היות והן תופסות את העין ואותם הגולש קורא. כותרות המשנה מחלקות את התוכן לתחומי עניין קטנים יותר, ומסייעים לקורא להבין את הכתוב. הוא יכול לנדוד במהירות אל חומר הקריאה הרלוונטי לו. כותרות המשנה מהוות סוג של סיכום. כותרות שכתובות  נכון יהיו סיכום של כל הנאמר.

גוון הוא התבלין הנחוץ

לגולש קשה יותר לקרוא ממסך המחשב מאשר מספר או עיתון ולכן יש לסייע לו. הדגשה של מילים, פסקאות קצרות, שטח לבן גדול שמקיף את המלל, שימוש בהרבה סימני פיסוק שונים הכוללים שלוש נקודות, סימני שאלה וסוגריים, וכמובן מספרים.

"זה מה שהוא אמר"

עדויות של לקוחות עושות עבודה מצוינת וכל אחת כזו מעלה את הרייטינג של האתר. ציניקנים לא יאמינו לכתוב, אבל מהססים יחליטו ללכת על השירות בגלל העדות של הלקוח הקודם.


 7809,    22  דצמ  2019 ,   בנייה וקידום אתרים

תגובה למאמר

בניה וקידום אתרים בגוגל

בניית אתרים ושירותי קידום אתרים מקצועי עם תוצאות מוכחות. מגוון חבילות לבניית אתרים וביצוע קידום אתרים בהתאם לאופי בית העסק בשילוב תוכנית מוגדרת מראש המותאמת לבית העסק .

פרטי התקשרות

ביאליק 117, רמת גן
טלפון: 077-4000405, סלולרי: 0506311565