בניית אתרים

בניית אתרים

בניית אתרים היא העיסוק העיקרי שלנו ותחום המומחיות שלנו. אנו חברה קטנה אך מנוסה בתחום זה, ונשמח לעזור לכם בכל תהליך בניית האתר - החל מאיפיון ראשוני של האתר (אם יש צורך בכך), ועד לשלבים שבהם האתר כבר קיים ויש לדאוג לפרסומו, שיווקו, ותחזוקתו.

אתר האינטרנט הנו שגרירך ברשת האינטרנט העולמית. את התפקיד, אשר תייעד לו, יבצע בנאמנות ובדבקות – וללא הפוגה, יומם ולילה בוא ישא את המסרים, יבצע פעולות ויהיה נכון לכל משימה. אליו יגיעו גולשים מעבר לפינה, מהעיר הסמוכה או מארצות רחוקות.

על מנת להקים אתר אינטרנט, שיבצע וישיג את המטרות, אותן ייעדת לו, יש להשקיע בהקמת האתר מחשבה רבה ויכולת מקצועית גבוהה.

בין אם ברצונך להקים אתר חדש לגמרי ובין אם ברצונך לרענן ולעצב מחדש את אתרך הקיים, תמצא ב Teranet  צוות מיומן ומנוסה שיבצע את המשימה.

צוות חברת טרה נט ילווה את הפרויקט משלבי התכנון דרך עיצוב, פיתוח והקמת האתר ואף ימשיך ללוות אותך גם לאחר עליית האתר לאוויר בהפצה וקידום האתר ברשת.

השינויים הרבים בתחום אתרי האינטרנט וזיהוי צרכי הלקוחות הולידו פתרון מדהים בדמות "קוד פתוח" שהוזיל בצורה משמעותית את עלויות פיתוח אתרי האינטרנט. כיום בעלות סבירה בהחלט ניתן להקים אתר אינטרנט איכותי ומעוצב, אנו מתמחים בקוד פתוח ועובדים עם מערכת תוכן מבוססת וורדפרס ומערכת תוכן מבוססת ג'ומלה.

רוצה אתר אינטרנט שיקיץ את העסק שלך קדימה?

השליטה והניסיון הרב שצברנו מאפשרים לנו לתת מענה ולהתאים ללקוח אתר אינטרנט מתקדם בהתאם לצרכיו, יתרון משמעותי נוסף הוא שאתרי האינטרנט הלל הינם דינמים וניתן לבצע בהם שינויים בהתאם להתפתחות בית העסק וצרכיו וזאת בעלויות פיתוח נמוכות ובזמן ביצוע קצר.

לבחירתך מגוון מסלולים לבניית אתר אינטרנט :

אתר תדמיתי

מיועד לבתי עסק המעוניינים בנוכחות ברשת האינטרנט.

אתר תדמיתי הינו כרטיס הביקור של בית העסק, אתר זה כולל בתוכו מיצג של סוג העיסוק המכיל לרוב מספר עמודי מלל הכוללים מידע אודות החברה, מנהליה ושרותיה (מוצריה). כמו כן נהוג, לכלול עמוד התקשרות הכולל את פרטי יצירת הקשר עם החברה וטופס פנייה המאפשר יצירת קשר ישירות דרך האתר. האתר הינו דינמי ומותאם אישית עבור כל לקוח ולקוח לפי צרכיו. טכנולוגיית האתר הינה מתקדמת מאוד, האתר הינו ריספונסיבי ומותאם למכשירי סלולר ומוכן לעבודת SEO.

מערכת ניהול האתר מבוססת קוד פתוח שעבר שינויים משמעותיים על מנת לספק למנהל האתר נוחות מקסימלית בניהול דפי האתר ושמירה על קשר עם לקוחותיו

אתר תדמיתי המשלב קטלוג

מיועד לבתי עסק המעוניינים בנוכחות ברשת האינטרנט והצגת מוצרים הקשורים בבית העסק.

אתר אינטרנט זה הינו מורכב יותר, האתר מכיל את כל הפונקציות הנדרשות של אתר תדמית אך בתוספת של  קטלוג דינמי מנוהל בהתאמה אישית המאפשר למנהל האתר להזין באופן עצמאי את נתוני המוצרים ותמונות דרך ממשק ניהול נוח וידידותי. 

קטלוג המוצרים יכול לאפשר חיפוש, סינון ומיון המוצרים ע"י הגולש ובעל התאמה מלאה למנועי החיפוש השונים. טכנולוגיית האתר הינה מתקדמת מאוד, האתר הינו ריספונסיבי ומותאם למכשירי סלולר ומוכן לעבודת SEO.

אתר סחר אלקטרוני - חנות באינטרנט

אתרי מסחר אלקטרוני הינם שלוחה של בית העסק ברשת האינטרנט, אתרים אלו אצלנו בנוייים בצורה קצת שונה, בזכות הניסיון הרב בתחום שצברנו פיתחנו מערכת המבוססת קוד פתוח ומכילה אין ספור מודולים לניהול פשוט ונכון של חנות באינטרנט, החל משלב עדכון המוצרים ועד מעמד הרכישה וניהול מסד נתוני לקוח. אנו שמים דגש מיוחד על עיצוב האתר ובידולו מן המתחרים . 

גם אתר אינטרנט זה כולל בתוכו את מאפייני האתר התדמיתי אך כאן הדגש הוא על ניהול מוצרים וחנות אינטרנט. 

המערכת מאפשרת ניהול והצגת קטלוג מוצרים ומכירתם בארץ וברחבי העולם. הקונה הפוטנציאלי יכול לעיין, להתרשם, להזמין מוצרים ולשלם תמורתם ישירות דרך האינטרנט 24 שעות ביממה ומכל מקום בעולם.

השימוש במערכת הינו פשוט וידידותי. המערכת מותאמת בצורה מלאה למנועי החיפוש. טכנולוגיית האתר הינה מתקדמת מאוד, האתר הינו ריספונסיבי ומותאם למכשירי סלולר ומוכן לעבודת SEO.

פיתוח על פי דרישה

יש לך רעיון? צריך שהאתר שלך ידע לעשות קצת יותר?

אנו נעזור לך לאפיין את המערכות אותן תרצה לשלב ע"י ניתוח צרכיך העסקיים והיעדים אותם הצבת לאתרך. לאחר מכן נעמיד לרשותך את צוות הפיתוח המנוסה שלנו עד לגמר הקמת הפרויקט והעלאתו לאוויר.

אנו אף מציעים חבילות תחזוקה אטרקטיביות לאתרים הדורשים פיתוח ותחזוקה רבים באופן שוטף.

בניה וקידום אתרים בגוגל

בניית אתרים ושירותי קידום אתרים מקצועי עם תוצאות מוכחות. מגוון חבילות לבניית אתרים וביצוע קידום אתרים בהתאם לאופי בית העסק בשילוב תוכנית מוגדרת מראש המותאמת לבית העסק .

פרטי התקשרות

ביאליק 117, רמת גן
טלפון: 077-4000405, סלולרי: 0506311565